Pralnia Panda LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom -1
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny +48 71 360 01 06
Kontakt telefoniczny +48 513 035 793
Adres e-mail biuro@pralniepanda.pl
Strona www www.pralniepanda.pl

Pralnia Panda Wrocław

Pralnia Panda

Pralnia Panda - Jesteśmy po to, by dać naszym klientom wolny czas i kom­fort lepszego życia.

We współczesnym zabieganym świecie mamy coraz mniej czasu dla siebie i rodziny. W ciągu dnia zajmuje nas praca, a po pracy czekają jeszcze obowiązki domowe. I gdzie tutaj znaleźć czas na odpoczynek, rozrywkę lub rodzinę?

Zapewne wiele osób stoi przed takim dylematem czy realizować swoje pasje kosztem porządku domowego. I tutaj Pralnie Panda przychodzą z rozwiązaniem: nie trać czasu na pranie tylko przynieś je do Nas. Jesteśmy polską siecią pralni chemicznych obecną blisko Was od 1999 roku. Oferujemy Państwu pełen zakres prania i czyszczenia chemicznego począwszy od garniturów, sukien ślubnych przez wyposażenie domu (kołdry, koce, zasłony) kończąc na prostych usługach typu pranie i prasowanie koszul.

Dodatkowo oferujemy naszym klientom możliwość zakupu usług polegających na zabezpieczeniu odzieży i tekstyliów przed brudem, molami czy insektami zwiększając w ten sposób ich żywotność oraz komfort użytkowania.

Dlatego zamiast tracić swój czas na pranie i prasowanie kup go więcej w Pralni Panda. Spróbuj raz, a przekonasz się, że naprawdę warto.

Zespół Pralni Panda