Plac zabaw dla dzieci

Klockownia to wyjątkowe miejsce nie tylko dla małych wielbicieli klocków, ale również dla ich rodziców i opiekunów, którzy mogą tu bawić się razem ze swoim dziećmi. Przestrzeń łączy w sobie zalety placu zabaw i centrum edukacji, w którym dzieci poprzez zabawę doskonalą zdolności motoryczne i intelektualnie.

Zabawa dla każdego

Przestrzeń podzielona jest na 6 stref. Znajdują się w nich klocki dostosowane do potrzeb dzieci w wieku od 9 miesiąca do 13 roku życia.

Dla najmłodszych mamy specjalną bezpieczną strefę „Małe Paluszki” z mnóstwem dużych miękkich i plastycznych klocków, doskonałych do nauki kształtów, kolorów, wskazywania różnić i podobieństw czy poznawania relacji przestrzennych. Wśród wielu rodzajów dostępnych klocków są miękkie magnetyczne JollyHeap i kolorowe magnetyczne klocki konstrukcyjne SmartMax. Starsze dzieci z pewnością pokochają strefę „Majster w Akcji”, gdzie wraz rówieśnikami mogą budować olbrzymie konstrukcje i rozwijać zdolności logicznego myślenia oraz pracy zespołowej.

Grupy zorganizowane

Możliwość wspólnej zabawy i współpracy z rówieśnikami sprawia, że Klockownia jest ulubionym celem wycieczek rodzin oraz grup przedszkolnych i szkolnych. Dla grup organizowane są również warsztaty edukacyjne i zajęcia rozwijające zdolności logicznego myślenia, pracy zespołowej oraz wyobraźni przestrzennej, prowadzone przez pedagogów i studentów pedagogiki.

Urodziny w Klockowni

Klockownia dysponuje specjalną wydzieloną salą do organizacji urodzin. Zabawa we wspólne układanie wybranej budowli czy taktorado to tylko niektóre z naszych propozycji.

Cennik: https://www.klockownia.com/cennik/

Więcej informacji oraz regulamin: www.klockownia.com

Rezerwację można zrobić telefonicznie: 536 213 620