OH Kino Arkady Wroclawskie LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 2
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pn-pt 10:00-00:30
sb-nd 10:00-00:30

KONTAKT:

Strona www www.ohkino.pl

Repertuar

Promocje

SPACER 3D

OH KINO

OH, JAK FAJNIE!
OH KINO to sieć kin, która łączy w sobie zalety multipleksu z kameralną, wręcz domową atmosferą lokalnego kina.

Chcemy dostarczać Wam bieżący repertuar i najnowsze premiery filmowe. Pragniemy być blisko Was oraz stać się dla Was źródłem wielu zachwytów. Zależy nam na tym, abyście po każdym seansie mogli wykrzyknąć: "Oh, jak fajnie!". OH KINO to sieć kin wyróżniająca się nowym, niespotykanym dotąd w Polsce spojrzeniem na rozrywkę kinową. OH KINO jest połączeniem najlepszych cech multipleksu - nowoczesnych systemów projekcji obrazu i dźwięku oraz bogatej oferty repertuarowej z najlepszymi cechami dawnej kinematografii.

Kameralne, ciepłe wnętrza nawiązujące wystrojem do Złotej Ery Kina, domowy klimat, dziesięć klimatyzowanych sal kinowych wyposażonych w najwyższej klasy systemy dźwiękowe oraz najnowocześniejszą dostępną technologię projekcji filmów, oryginalne fotele vintage poddane specjalistycznej renowacji z zastosowaniem ekologicznych duńskich tkanin Svensson, najwygodniejsze fotele kinowe klasy Premium. OH KINO łączy artystyczny retro design wspierany przez nowoczesne technologie.

Do dyspozycji naszych Klientów jest snack bar z szeroką ofertą produktów, w tym ze zdrową żywnością. Kino posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych: specjalne miejsca na każdej z sal kinowych, osobną toaletę z udogodnieniami, możliwość wejścia do kina z psem przewodnikiem.