{loadmoduleid }

Salon fryzjerski Rodzinka

Rodzinka-salon dla całej rodziny.

Coraz więcej osób szuka salonu fryzjerskiego dla dzieci we Wrocławiu, zarówno są to osoby mieszkające w samym mieście jak i w jego okolicach. Ciężko jest wybrać idealnego fryzjera dziecięcego we Wrocławiu. Mało jest salonów, które są przystosowane do strzyżenia dzieci dlatego nasi fryzjerzy postanowili wyjść naprzeciw potrzebom Wrocławskich rodziców i przystosowali salon jak i poszerzyli własne kwalifikacje w kierunku strzyżenia najmłodszych.

Pierwsza wizyta u fryzjera twojego dziecka to nic strasznego. Najpierw opowiedz synkowi lub córeczce jak będzie wyglądała taka wizyta potem przyprowadź malucha do nas chwile przed strzyżeniem tak aby mógł zapoznać się nowym miejscem i naszymi fryzjerami. W naszym salonie Twojego malucha powitają bajkowe ściany przyjazna atmosfera oraz wygodne foteliki w kształcie samochodów u nas twoje dziecko poczuje się jak w przedszkolu.

W naszym zakładzie fryzjerskim jest także kącik zabaw przystosowany specjalnie dla dziecka, dzięki temu szanse na bunt malucha przed strzyżeniem znacznie spadają. Poza tym posiadamy jeszcze w rękawie parę sztuczek dzięki którym łatwiej będzie ostrzyc dziecko.

Dobrym sposobem na oswojenie dziecka przed strzyżeniem jest ostrzyżenie się przed maluchem. Kiedy Twoje dziecko zobaczy jak jest strzyżona jego mama lub tata chętniej odda się w ręce fryzjera, a w naszym Wrocławskim salonie fryzjerskim posiadamy też specjalny kącik do strzyżenia dorosłych.